Кој е надлежен, а кој одговорен за спасувањето на Златко Божинов!?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Костовски: Носењето свирчиња во парламентот покажа дека некој вчера бил подготвен за театралност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ