КРИСТИНА АТОВСКА ОД УКРАИНА: Железничката станица во Лвив преплавена од бегалци
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Николовски: Отворен Балкан го отвори и увозот на пченица и масло од Србија – граѓаните не треба да се грижат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ