Културните работници со кусок од 10% при покачувањето министерката не признава грешка во пресметката
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бојмацалиев: Докторот не е убиен во автомобилот каде што е пронајден

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ