Македонците не го даваат македонскиот јазикот во замена за влез во ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бешлиовска: Веднаш да се вработат сестрите изложени на ризик по животот, кои работат со договор на дело

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ