Макрон, Драги и Шолц се сретнаа со браќата Кличко за крај на посетата на Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев: Вниманието на сите медиуми е предлогот или што има да каже Макрон

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ