Марија Дуковска Павловска – нашата челична дама во светот на челикот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Маричиќ : Заблуда е дека може да се репреговараат Преспанскиот договор и рамката за преговори со ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ