Министерот за здравство Венко Филипче се вакцинираше со кинеската вакцина на Синофарм
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Ќе добие ли Европа нова самостојна држава?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ