На ВМРО-ДПМНЕ не ѝ требаат црни кампањи и лични суети
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Не постигнавме договор со градоначалникот Шилегов

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ