Новите згради на факултетите и после 6 години не се завршени, МОН допрва ќе бара нов изведувач
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Александар Чомовски добитник на наградата за животно дело „Крсте Петков Мисирков

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ