Од Скопје до Гевгелија луди саботни журки, без маски, без дистанца и без инспектори во контрола
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Османи: Најдобро за државата е да продолжи да владее актуелната влада

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ