Паркингот на Клинички центар вратен „во нормала“ по објавата за диви препродавачи на слободно место
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Велковска од Охрид SOS: Ние сме земја на демагогија – на терен гледаме корупција, криминал, а институциите ништо не преземаат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ