Пеливаноски: Летањето е посебна димензија, пилотот буквално лета и во спиење
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Бошковски: Лековите не делуваат кај 30 отсто од пацинетите со епилепсија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ