Прес конференција на Наќе Чулев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ковачевски за УБ: Радикална промена на образованието оти технологијата се менува на две а ние студираме теорија со години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ