Проект Covidmembrance – 3 епизода From Doubters to Believers
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пандемијата и дигитализацијата – влијание врз јавниот сектор и стопанството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ