ПРОШЕТКА НИЗ СКОПЈЕ ПО ПРОГЛАСУВАЊЕ НА ВОНРЕДНА СОСТОЈБА
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шекеринска за УБ: Армијата е во целосна функција како и полицијата – ќе ги заостриме мерките кон недисциплираните граѓани

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ