РЕПОРТАЖА ОД УКРАИНА: Ракетиран трговски центар во Киев 4 тела се уште се бараат под урнатините
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Талески: Заедно да ја подигнеме свеста за невидливата и видливата попреченост, потребно е вклучување на целото општеството

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ