Семејства од Мариупол по три дена патешествие пристигнаа на безбедно
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јованова: На сите медиуми во Русија им е забрането да го нарекуваат тоа што се случува во Украина војна или инвазија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ