Што пишуваше во заканувачкото писмо до Јовевски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петрески: Преземаме краткорочни мерки кои скапо ги плаќаме, а не го решаваме проблемот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ