Скерлев: Медиумите пишуваат за болеста на кралот, а за здравјето на Кејт Мидлтон се тивки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бојаровски: Блокадата на Законот за македонски јазик од страна на ВМРО-ДПМНЕ беше крајно непотребно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ