Скерлев: Задолжителниот воен рок не ги израдува младите Британци, можеби Риши Сунак ќе се предомисли
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев: Употреба на западно оружје врз Русија ќе предизвика ескалација надвор од Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ