Скопје очекува од ЕУ потврда на европските вредности и да го испорача ветеното
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Заев: Ако може ЕУ да води кампања од јавен интерес, зошто да не може државата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ