Скопска девојка со светски шмек: Маги Бакев отворено за бракот, децата, разводот, кариерата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шапуриќ: Една изборна единица значи демократизација, застапеност и поголема вредност на секој глас на граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ