Скопските балетанки и влечки беа надалеку познати – сега овој занает го чува само Шериф Даци
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Рефлекторите ги свртивме кон здравјето – Мислам дека здравствената култура се дигна на повисоко ниво

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ