Слободата на говор не смее да се замолчи со полициска строгост
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вицегувернерката Митреска: Речиси да нема земја каде не е во пораст инфлацијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ