Собранието заложник на инциденти и пресметки, граѓаните најголеми губитници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Серафимовски: Градежништвото е во криза, државата мора да направи долгорочен план за развој

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ