Стојановски: Сиљановска се бори за правна држава, а најавува помилување на осудените за 24 април
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скандал во британските пошти: Сужбеници, 20 години, осудени за грешка што ја направил компјутер

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ