Стојчевски: За една година околу 2.000 несреќи на работо место и 17 починати
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Што би смениле во државата доколку би биле политичар?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ