СУПЕР ПРЕНОСИТЕЛИ НА ВИРУСИ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славевски во УБ: Плати и бонуси за здравствените работници, а 20 % кратење на платата во администрацијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ