Талеска: Сакаме да направиме системски промени, кои ќе направат бенефит за целата зaедница
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Куцуловски: Европската централна банка се очекува побрзо и подрастично да ги намали каматните стапки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ