Туширање на слониците Дуња и Даела во Скопската Зоолошка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Преку апликација ќе се пријавуваат угинати диви свињи, ќе се испитува присуство на африканска чума

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ