Украина во последните 24 часа: Нови напади, уништувања, протести, пркос
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мартиноска: Кај нас се’ уште важи мислењето дека на жените не им е место во политиката

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ