Украинци бегаат но и се враќаат во Украина, тргна возот кон Лвов
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Украинка која побегна од Киев: Беше многу страшно, не` бомбардираа, децата слушаа се`

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ