Урбанистички хаос: На Водњанска никна зграда со 17 станови без пристап до влезот, соседите реагираат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојковски од Институт „Преспа“: Потребни се засилени реформи кои реално ќе го подобрат животот на граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ