Венко Филипче ТВРДИ: Респиратори има пациентите по своја желба одат во приватни клиники
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Реџепи: Евентуалната коалиција – албанска опозиција и ВМРО-ДПМНЕ е приграбување на власта без никакви морални критериуми

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ