Винилот е во мода, млади скопјани слушаат грамофонски плочи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бојковски: Се залагам за развиени програми за младите Кратовчани да работат во ИТ секторот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ