ВМРО-ДПМНЕ слави победа со зурли и тапани пред Белата палата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

ГОСТИВАР: Славење во штабот на Алијанса, Таравари очекува победа во прв круг

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ