ВМРО-ДПМНЕ слави со „Бела Чао“: Македонско и Албанско знаме се веат пред „Белата палата“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: ЕУ и „држи пиштол на слепоочницата на Полска“, Варшава пак на Белорусија?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ