Во Тетово и денеска на Водокрст се фрлаше крстот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев:Балансот во моќта на земјите на Блискиот Исток создава сериозни последици врз стабилноста

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ