За пратениците само „Спутник“, Трајанов реагира дека се дискриминирани и без право на избор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Еколошка револуција: Во Скопје се отвора Zero waste продавница

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ