Заев: Не бирам вакцина, која ќе биде на ред со таа ќе се вакцинирам
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Филипче: Има земји и во регионот каде смртноста е поголема отколку во Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ