Заев: Одлуката на ВМРО-ДПМНЕ да не гласа за потврдување на вонредните состојби е неодговорна
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Изјава на Заев за отворање на границите без ПЦР тест

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ