Заев: Сиромаштија е во државата затоа не се купуваше на викенд без ДДВ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Караџовски: Ќе доставиме предлог да се зголеми бројот на автобуси на ЈСП

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ