Здравко Јосифовски од НУК: Долго време бевме затворени, имаме големи загуби!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Галевски: Ковидот ги осакати кината, но продукцијата не е смалена – квалитетни филмови и серии ќе има, стриминг дистрибуција направи исчекор напред

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ