Брешковски:Според индексот на слобода на говор Македонија е во групата со развиените европски држави
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Дали мерките за замрзнувањето на цените се малку задоцнети?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ