Проф. Близнаковски: Намалувањето на јавната администрација би довело до сериозен општествен потрес
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Обвинувањето кон Путин покажува дека нема да има мир додека некој не победи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ