Проф. Шапуриќ: Имаме добри регулативи во еколошката област, но треба да ги применуваме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Што мислат граѓаните на Скопје за поскапувањето на овошјето и зеленчукот?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ