Андонов: Зголеменото производство дава за право да размисуваме за нови мерки во интерес на граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Падот на Бахмут нема драматично да влијае на целокупната слика на војната на истокот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ