Герасимовски: Новата територијална организација треба да го реши проблемот на нерамномерниот развој
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: На што се базира барањето на Белград за враќање на српските војници на Косово?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ