КАТАР 2022: Аутсајдерите се пакуваат, фаворитите недопирливи во осминафиналето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Русија од агресор и самата станува жртва на агресија – Москва сака мир, но преговори нема

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ