Кочо Андоновски: Македонските институции промовираат неказнивост за насилството врз ЛГБТИ луѓето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Песимистички прогнози за спас на екипажот од исчезнатата подморница „Титан“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ